tel.: 880-300-003

O kancelarii

Ius est ars boni et aequi

Prawo jest umiejętnością stosowania tego, co dobre i słuszne

Adwokat Maciej Kozłowski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego gdzie uzyskał tytuł magistra nauk prawnych. W latach 2017 – 2019 odbył aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej w Iławie pod patronatem adwokata Marka Skrzeczkowskiego. W 2020r. złożył egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Adwokat Maciej Kozłowski świadczy pomoc prawną od wstępnego etapu postępowania np. sporządzenia wezwania do zapłaty w sprawie cywilnej, czy też obrony w postępowaniu karnym już na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie, śledztwo) poprzez postępowanie przed Sądem I instancji aż do prawomocnego zakończenia sprawy przed instancją odwoławczą.

 

Kancelaria jest czynna:

 • codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:30 (w przypadku nieobecności w danym dniu w kancelarii spowodowanym wyjściem/wyjazdem na rozprawę – można umówić się telefonicznie na spotkanie)
 • Istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami otwarcia,
 • W wyjątkowych wypadkach możliwy jest dojazd do klienta.

KONTAKT

ZADZWOŃ tel.: 880-300-003 lub napisz:

Kancelaria Adwokacka Ostróda

ul. Jana III Sobieskiego 4

lok. I piętro, 14 – 100 Ostróda

 

Kancelaria Adwokacka Nowe Miasto Lubawskie

ul. Grunwaldzka 4

13 – 300 Nowe Miasto Lubawskie

NIP 877-14-44-673

REGON 387459773

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
  Filia Ostróda
  Filia Nowe Miasto Lubawskie
  Relizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję