tel.: 880-300-003

O kancelarii

Ius est ars boni et aequi

Prawo jest umiejętnością stosowania tego, co dobre i słuszne

Adwokat Maciej Kozłowski ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego gdzie uzyskał tytuł magistra nauk prawnych. W latach 2017 – 2019 odbył aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej w Iławie pod patronatem adwokata Marka Skrzeczkowskiego. W 2020r. złożył egzamin adwokacki z wynikiem pozytywnym.

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Adwokat Maciej Kozłowski świadczy pomoc prawną od wstępnego etapu postępowania np. sporządzenia wezwania do zapłaty w sprawie cywilnej, czy też obrony w postępowaniu karnym już na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie, śledztwo) poprzez postępowanie przed Sądem I instancji aż do prawomocnego zakończenia sprawy przed instancją odwoławczą.

 

Kancelaria jest czynna:

 • codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:30 (w przypadku nieobecności w danym dniu w kancelarii spowodowanym wyjściem/wyjazdem na rozprawę – można umówić się telefonicznie na spotkanie)
 • Istnieje możliwość umówienia spotkania poza godzinami otwarcia,
 • W wyjątkowych wypadkach możliwy jest dojazd do klienta.

KONTAKT

ZADZWOŃ tel.: 880-300-003 lub napisz:

ul. Jana III Sobieskiego 4

lok. I piętro, 14 – 100 Ostróda

NIP 877-14-44-673

REGON 387459773

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
  Relizacja:
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję